Yaşam

Zack Snyder’ın Yeni Sinematik Evreninin İlk Filmi Rebel Moon – Birinci Bölüm: Ateşin Çocuğu’ndan İlk Fragman Yayınlandı

Geçmişte 300, Adalet Birliği, Ölülerin Ordusu, Çelik Adamgibi yapımlarda kamera arkasında Zack Snyder Netflix için yeni bir sinema dünyası yaratmaya hazırlanıyor. Bu evrenin ilk sineması Rebel Moon – Bölüm I: Ateşin Çocuğuolacak.

Aksiyon ve çatışma dolu bir dünya vaat eden filmden ilk fragman da yayımlandı. Fragmanda ana karakterlerimizle de ilk kez tanışıyoruz.

Rebel Moon – Bölüm I: Ateşin Çocuğu Fragmanı

Rebel Moon – Bölüm I: Ateşin Çocuğu konusu

Bu üretimde Kore (Sofia Boutella) gizemli bir geçmişe sahip bir kadını canlandırıyor. Kora’nın huzurlu bir tarım kolonisinin bulunduğu yerleşim yerine düşmesinin ardından yerleşim yeri halkı kısa sürede Kora’yı buldu. Fra Ücreti Son umutlarının zalim Naip Balisarius ve onun gaddar elçisi Amiral Noble’ın (Ed Skrein) karşısında olduğunu keşfedecekler. Çiftçilerin ürünlerini sattığı Bloodaxes (Cleopatra Coleman ve Ray Fisher) adlı grubun Motherworld adlı ana gezegene isyan ettiği ortaya çıktı. Kora, savaşçı toplamak için bir maceraya atılır.

Rebel Moon – Bölüm I: Ateşin Çocuğu oyuncu kadrosu

Yapımda yer alan diğer isimler arasında Michiel Huisman, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou , Doona Bae, Staz Nair, E. Duffy. Ayrıca Jimmy karakterini seslendirmek için. Anthony Hopkinstakıma katılmıştır.

Rebel Moon – Bölüm I: Ateşin Çocuğu nerede yayınlanacak?

Film Netflix’te yayınlanacak. Şimdi iki bölüm halinde olması bekleniyorDizinin daha sonra farklı yapımlara da yayılması durumunda yeniden Netflix ekranlarında yer alması bekleniyor.

Rebel Moon – Bölüm I: A Child of Fire’ın çıkış tarihi

Asi Ay – Bölüm I: Ateşin Çocuğu, 22 Aralık 2023tarihinde yayınlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu