Haber

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Osman Hacıbektaşoğlu, Şirvan ilçesine bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Osman Hacıbektaşoğlu, Şirvan ilçesine bağlı köylerin muhtarlarıyla bir araya geldi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre Hacıbektaşoğlu, köylerin ihtiyaçlarını belirlemek amacıyla muhtarları Valilikte kabul etti.

Özpınar, Yağcılar, Adıgüzel, Tatlıpayam, Belençay, Sağuksu, Sırçalı ve Yalkaya köylerinin muhtarlarıyla bir araya gelerek sorunları dinleyen Hacıbektaşoğlu, köylerin altyapı, su, yol ve kanalizasyon taleplerini dinledi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen köylerin ihtiyaçlarının karşılanması ve yaşam kalitesinin artırılması amacıyla muhtarlarla görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Hacıbektaşoğlu, “Köylerimiz ilimizin ekonomik ve sosyal hayatına önemli bir zenginlik katmaktadır. Muhtarlarımızın dile getirdiği sorunları çözerek köylerimizin kalkınmasına destek olmak asli görevlerimiz arasındadır. İl Özel İdaresi ve Karayolları Müdürlüğü yetkililerine talimat verdik ve çözüm için gerekli adımları atacağız.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu